Speak Up! | Vokiečių Kalbos Kursai Įmonėms
kalbu, mokykla, anglu, rusu, ispanu, prancuzu, vokieciu, italu, speakup, moderni
2523
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2523,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2435
 

vokiečių kalbos kursai įmonėms

Vokiečių kalbos kursai įmonių darbuotojams yra skirti motyvuotiems, veržliems ir norintiems tobulėti žmonėms – tiek vadovams, tiek darbuotojas. Mokymų programa sukurta atsižvelgiant į modernios įmonės poreikius bei pritaikyta užimtiems ir spartų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms.

 

Organizuojame vokiečių kalbos mokymus įmonių darbuotojams, vadovams ir savo sričių specialistams. Kursų sąlygos, trukmė, dalyvių skaičius ir mokėjimo tvarka derinami su kiekvienu klientu individualiai.

 

  • Kodėl verta rinktis būtent mūsų kalbų kursus?

— Atliekame nemokamą darbuotojų testavimą online

— Įsigiliname į kiekvienos įmonės darbuotojų poreikius bei pateikiame tinkamiausią sprendimą

— Mokymai vyksta Jūsų patalpose, mūsų mokykloje Vilniuje, Kaune arba online visoje Lietuvoje

— Interaktyvią mokymosi medžiagą paruošiame pagal Jūsų poreikius

— Naudojame šiuolaikiškas mokymo priemones

— Galite stebėti darbuotojų mokymosi progresą einamuoju laiku

— Kurso pabaigoje sėkmingai išlaikę baigiamąjį testą gausite sertifikatą

 

Norėdami gauti pasiūlymą Jūsų įmonei, rašykite mums a.straksyte@speakup.lt, skambinkite +370 608 41484 arba registruokitės žemiau.

GRUPO – kas tai?

GRUPO tai dviejų kalbų mokyklų – „Speak up ir „Šiaurės kryptimi–  kalbų pasiūlymas verslui. Suvieniję jėgas siekiame atliepti verslo klientų poreikius ir pasiūlyti kuo daugiau reikalingiausių kalbų paslaugų vienoje vietoje. Padėsime sutaupyti jūsų laiką ieškant kelių skirtingų kalbų paslaugas teikiančių įmonių ir užtikrinsime kokybiškai atliktą patikimų specialistų darbą.

 

GRUPO ISTORIJA

 

Vieni apie kitus sužinojome 2017 metais. Buvome atviri naujoms idėjoms ir pasiūlymas, todėl užsimezgęs bendradarbiavimas išaugo iki partnerystės. Šiandien atrodo, kad kitaip ir negalėjo būti. Esame dvi kalbų mokyklos iš dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. Įsikūrėme tais pačiais 2015 metais. Tad kartu mokome 12-os užsienio kalbų, bet kiekviena mokykla atskirai siūlo kalbų, kurių nemoko kita.

 

Manome, jog mokymui svarbu aplinka, todėl stengiamės, kad ji būtų jauki ir įkvėptų mokytis kūrybingai. Pastebėjome, jog asmeninis dėmesys kiekvienam klientui yra mūsų komandos varikliukas, vedantis mus į priekį, todėl rūpindamiesi jumis kasdien augame ir galime pasiūlyti vis daugiau kokybiškai atliekamų paslaugų!

 

Siūlydami net 12 kalbų paslaugas keliame sau tik pačius aukščiausius reikalavimus. Nuolat keliame asmenines kompetencijas kalbų vartojimo ir žinių perdavimo, metodikos srityse. Atsižvelgdami į savo mokinių poreikius taikome jiems tinkamiausius ir efektyviausius kalbų mokymo metodus ir turinį.

 

Susidomėjote ar turite klausimų? Rašykite mums!

Kursai: AnglųVokiečiųIspanųPrancuzųRusųLietuviųSkandinavų