Speak Up! | Skandinavų Kalbos Kursai Įmonėms
kalbu, mokykla, anglu, rusu, ispanu, prancuzu, vokieciu, italu, speakup, moderni
2513
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2513,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2435
 

skandinavų kalbos kursai įmonėms

Tikslingas užsienio kalbų mokymasis – neatsiejama kiekvienos įmonės, norinčios savo veiklą vystyti užsienyje, dalis. Siūlome kursus, kurių metu kartu sieksime naudos jūsų įmonei su dviguba verte: ar kada pagalvojote, jog darbuotojų asmeninių kompetencijų kėlimas – tai efektyvus paskatinimas, motyvuojantis siekti geresnių rezultatų įmonės veikloje?

 

Žadame abipusę naudą jums ir jūsų darbuotojams: vengdami rutinos ir paskatinti didelių įmonės tikslų savo komandos nariams pasiūlysite kvalifikaciją keliantį užsiėmimą, kurio rezultatas – motyvuoti specialistai ir tarptautinės partnerystės!

 

  • Kaip atrodo švedų, norvegų, danų ar suomių pamoka įmonėms?

— Pamokos ir kursų trukmė, intensyvumas, metodika ir turinys derinami prie įmonės poreikių

— Intensyvus, nuoseklus ir nuotolinis mokymasis grupėje

— Individualios pamokos gyvai ir nuotoliniu būdu

— Savarankiško mokymosi programos

— Pamokos netradicinėje aplinkoje: pamokos telefonu, nuotolinės pamokos, išvykstamieji kursai

— Kartu sukursime jums pritaikytą kalbos kursų pasiūlymą su unikaliu mokymosi metodu ir turiniu

 

  • Siūlome kalbų asistento paslaugas jūsų įmonei:

— Kalbų mokymai

— Vertimo paslaugos

— Kalbinės konsultacijos čia ir dabar

 

  • Mūsų pasiūlymas jums:

— Kursai ir pamokos jums tinkamiausiomis sąlygomis

— Verslo, profesinės, specializuotos kalbų programos

— Testavimas, konsultavimas ir simuliacija

— Vertimas, redagavimas, lokalizavimas

— Pagalba rašant tekstus, ruošiant prezentacijas, organizuojant pokalbius užsienio kalba

 

REGISTRUOKITĖS ŽEMIAU!

GRUPO – kas tai?

GRUPO tai dviejų kalbų mokyklų – „Speak up ir „Šiaurės kryptimi–  kalbų pasiūlymas verslui. Suvieniję jėgas siekiame atliepti verslo klientų poreikius ir pasiūlyti kuo daugiau reikalingiausių kalbų paslaugų vienoje vietoje. Padėsime sutaupyti jūsų laiką ieškant kelių skirtingų kalbų paslaugas teikiančių įmonių ir užtikrinsime kokybiškai atliktą patikimų specialistų darbą.

 

GRUPO ISTORIJA

 

Vieni apie kitus sužinojome 2017 metais. Buvome atviri naujoms idėjoms ir pasiūlymas, todėl užsimezgęs bendradarbiavimas išaugo iki partnerystės. Šiandien atrodo, kad kitaip ir negalėjo būti. Esame dvi kalbų mokyklos iš dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. Įsikūrėme tais pačiais 2015 metais. Tad kartu mokome 12-os užsienio kalbų, bet kiekviena mokykla atskirai siūlo kalbų, kurių nemoko kita.

 

Manome, jog mokymui svarbu aplinka, todėl stengiamės, kad ji būtų jauki ir įkvėptų mokytis kūrybingai. Pastebėjome, jog asmeninis dėmesys kiekvienam klientui yra mūsų komandos varikliukas, vedantis mus į priekį, todėl rūpindamiesi jumis kasdien augame ir galime pasiūlyti vis daugiau kokybiškai atliekamų paslaugų!

 

Siūlydami net 12 kalbų paslaugas keliame sau tik pačius aukščiausius reikalavimus. Nuolat keliame asmenines kompetencijas kalbų vartojimo ir žinių perdavimo, metodikos srityse. Atsižvelgdami į savo mokinių poreikius taikome jiems tinkamiausius ir efektyviausius kalbų mokymo metodus ir turinį.

 

Susidomėjote ar turite klausimų? Rašykite mums!

Kursai: AnglųVokiečiųIspanųPrancuzųRusųLietuviųSkandinavų