Speak Up! | Naujas about us
kalbu, mokykla, anglu, rusu, ispanu, prancuzu, vokieciu, italu, speakup, moderni
2600
page-template-default,page,page-id-2600,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2435,elementor-page elementor-page-2600
 

apie mus

KAS MES?

Kalbų mokykla „Speak Up“ įsikūrė 2015 m., subūrusi gausią energingų ir kompetentingų mokytojų komandą šiuo metu sėkmingai veikia Kaune, Vilniuje bei nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje ir už jos ribų. 

 

KĄ MES VEIKIAME?

Esame mokykla „be sienų“ tobulėdami ir žengdami kartu su kultūrinėmis ir technologinėmis tendencijomis, suteikiame aukščiausios kokybės, inovatyvų kalbų mokymąsi. Būdami patikimi specialistai, kolegos ir partneriai, siekiame kurti pažangų, suasmenintą kalbų mokymosi paketą, paremtą pasitikėjimu ir kokybe.

Kokybė

Vertiname „custom made“ mokymą: tikrą, apčiuopiamą rezultatą ir link jo vedantį mokymo stilių, o ne išmoktus vadovėlio skyrius.

Kūrybiškumas ir lankstumas

Nuolat kuriame originalius pamokų planus prisitaikydami prie kiekvieno mokinio poreikių ir galimybių. Visi kartu generuojame naujas idėjas, prisidedame prie įvairių, ne tik su mokymu susijusių projektų įgyvendinimo.

Komandiškumas

Mokytojai ir administracija padeda ne tik mokiniams, bet ir vieni kitiems. Esame komanda ir turime bendrus tikslus, kurių siekiame kartu.

ĮGALINK SAVO BAIMĘ KALBĖTI UŽSIENIO KALBA

 

SVARBIAUSIAS MOKYMŲ PRINCIPAS – RYŠYS

 

Kalbų mokykla „Speak Up“ susikūrė iš idėjos padėti žmonėms nugalėti savo baimes prabilti užsienio kalba. Visi mes turime vienokių ar kitokių baimių, kurios neleidžia mums tobulėti. Viena dažniausiai pasitaikančių baimių kalbant užsienio kalba – apsijuokti prieš kitus. Todėl mūsų svarbiausiais mūsų pamokų tikslas yra sukurti saugią ir skatinančią aplinką mokymuisi. Mūsų mokytojai įsiklauso ne tik į kiekvieno mokinio norus, bet ir į nuogąstavimus ir problemas. Tik sukūrus tarpusavio pasitikėjimą ir ryšį, galime pasiekti geriausių rezultatų. 

 

 

PENKI ŽINGSNIAI ĮVEIKTI BAIMĘ

 

Būtent apie baimę prabilti užsienio kalba savo TEDx kalboje „Unlock your fears“ dalinasi kalbų mokyklos „Speak Up“ įkūrėja Brigita Pantelejeva.

Brigita pristato 5 žingsnelius, kuriuos žmogus turi žengti, norėdamas įveikti savo baimes ir išmokti užsienio kalbą.

Turite klausimų?