Speak Up! | Veiklos
kalbu, mokykla, anglu, rusu, ispanu, prancuzu, vokieciu, italu, speakup, moderni
1856
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1856,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

VEIKLOS

Chat Café

Chat Café – 2018 metais savo veiklą pradėjusi kalbų kavinė, kur visi kalba angliškai!

KADA: Renginys vyksta kiekieną mėnesį (vasarą bei rudenį). KUR: Kauno centre, netoli soboro: pačių išradingiausių pieniškų kokteilių kavinėje OSA! KAS GALI DALYVAUTI: visi, kurie mokosi, mokėsi anglų kalbos arba tiesiog nori kalbėti angliškai, bet neturi su kuo! KO GALIMA TIKĖTIS: 
-Daug motyvuotų žmonių, kurie šiek tiek drovisi kalbėti angliškai; -Jaukios OSA kavinės aplinkos; 
-„Speak up“ mokytojų, kurie yra visada pasiruošę padėti;
 -Smagių užduočių ir žaidimų, kurių nematėte pirmame renginyje!


„Speak Up“ knygų klubas

Jaukiausi rudens vakarai su ``Speak Up``! Puiki kompanija, šilta arbata, saldumynai ir.....ir žinoma, gera knyga rankose! Skaitome vieną knygą visą mėnesį ir susitikimo metu dalinamės įspūdžiais!

KADA: Renginys įprastai vyksta rudenį. KUR: Kalbų mokykloje „Speak Up“. KAS GALI DALYVAUTI: Visi, kurie mėgsta skaityti ir nori tobulinti anglų kalbą! KO GALIMA TIKĖTIS: - Bendraminčių žmonių; - Galimybės pasinerti į spalvingą knygų pasaulį; - Asmeninio tobulėjimo; - Šiltos kavos ir sausainiukų; - Jaukių diskusijų.

Learn and Chill

Learn and Chill – tai egzaminų dirbtuvės pasiruošti anglų kalbos egzaminui! Sunku pradėti mokytis? Nežinai nuo ko/kur/kaip pradėti? Pasiimk draugą/draugę ir ateik į dirbtuves kartu!

KADA: Renginys vyksta žiemos ir pavasario sezonais. KUR: Kalbų mokykloje „Speak Up“. KAS GALI DALYVAUTI: 11-12 klasių moksleiviai, kurie nori pradėti ruoštis anglų kalbos egzaminui. KO GALIMA TIKĖTIS: Kalbėjimo užduočių, naudingų patarimų ir jaukios, dirbtuvėms pritaikytos aplinkos.

Kultūriniai vakarai

Anglų/vokiečių/ispanų/prancūzų kalbų ir kultūrų renginiai!

KADA: Renginiai vyksta visus metus ir apie tikslias datas yra pranešama facebook puslapyje. KUR: Kalbų mokykloje „Speak Up“. KAS GALI DALYVAUTI: Visi, kurie:
 - Mėgsta renginio kalbą; 
- Domisi renginio kultūra; 
- Nori smagiai praleisti laiką; 
- Nebijo diskutuoti ir susipažinti su naujais žmonėmis.
 KO GALIMA TIKĖTIS: Smagių diskusijų, skanių užkandžių ir kavos/arbatos, stalo futbolo, žaidimų ir veiklų komandose, gimtakalbių mokytojų, pasiruošusių atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Atvirų durų diena

Kalbų mokykla „Speak Up“ kiekvienais metais kviečia į atvirų durų dieną!

KADA: Rugsėjo mėnesį;
KUR: Kalbų mokykloje ``Speak Up``. KAS GALI DALYVAUTI: Visi norintys ir einantys pro šalį!
 KO GALIMA TIKĖTIS: 
- Siūlome daugiau nei 10 užsienio kalbų; 
- Suteikiame informacijos apie kalbų kursus; 
- Atsakome į klausimus ir patariame, kaip geriausia paruošti moksleivius brandos egzaminams ir kviečiame į naudingus seminarus;
 - Informacija pateikiame patogiu lankstinukų, atmintinių ir skirtukų formatu; 
- Pavaišiame arbata ir sausainiais;
 - O visų atėjusių laukia dar ir loterija, kur visada galima laimėti daug smagių prizų ir nuolaidų kalbos kursams!

Dirbtuvės vaikams

„Speak Up“ mokytojų komanda ne kartą įsitikino, kad užsienio kalbos mokėdamas negimsta niekas, o norint ją išmokti, reikia kalbą ne tik pažinti, bet ir pamilti! Kviečiame apsilankyti kalbų dirbtuvėlėse vaikams! Kalbos: anglų/ispanų/prancūzų

KADA: Renginys vyksta visus metus ir apie tikslias datas yra pranešama facebook puslapyje. KUR: Kalbų mokykloje ``Speak Up``. KAS GALI DALYVAUTI: Tėveliai su vaikučiais. KO GALIMA TIKĖTIS: Renginyje Jūsų vaikai: -žais -pieš -klijuos -lipdys -šypsosis -išmoks naujų žodžių, frazių ir dainelių anglų/ispanų/prancūzų kalbomis; - šoks -bendraus -susipažins su užsienio kalbų kultūromis!

Susidomėjote ar turite klausimų?

Rašykite mums!