Speak Up! | GRUPO
kalbu, mokykla, anglu, rusu, ispanu, prancuzu, vokieciu, italu, speakup, moderni
1668
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1668,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2435
 

GRUPO – kas tai?

GRUPO – dviejų kalbų mokyklų, „Speak Up“ ir „Šiaurės kryptimi“, 12 kalbų pasiūlymas. Suvieniję jėgas siekiame atliepti privačių bei verslo klientų poreikius ir pasiūlyti kuo daugiau reikalingiausių kalbų paslaugų vienoje vietoje. Padėsime sutaupyti jūsų laiką ieškant kelių skirtingų kalbų paslaugas teikiančių įmonių ir užtikrinsime kokybiškai atliktą patikimų specialistų darbą.

KARTU SIŪLOME:

  • Vieną ar daugiau užsienio kalbų – kartu iš viso siūlome net 12 kalbų
  • Lektorius, galinčius atvykti į jūsų įstaigą Vilniuje ir Kaune jums tinkamu metu
  • Jūsų įmonės veiklos specializaciją atitinkančius kalbos kursus jūsų pasirinkto dydžio grupėse
  • Specialiai jūsų lūkesčiams ir gebėjimams pritaikytą mokymosi metodą
  • Rinkoje pripažintų kalbų mokyklų „Speak Up“ bei „Šiaurės kryptimi“ kalbų specialistus
  • NEMOKAMĄ pažintinę pamoką jūsų įmonei
  • PIGESNES vertimo, tekstų redagavimo ir kalbos testavimo bei konsultavimo paslaugas sudariusiems sutartį

Šiuo metu galima rinktis vienos ar daugiau kalbų pamokų:

anglų, prancūzų, rusų, švedų, norvegų, italų, vokiečių, ispanų, japonų,suomių, danų bei lietuvių kalbos

Šiuo metu vykdomi vertimai:

anglų, vokiečių, rusų, norvegų, švedų, suomių, danų kalbomis. Iš lietuvių į pasirinktą užsienio kalbą, iš pasirinktos užsienio kalbos į lietuvių ir anglų kalbas

GRUPO istorija

Vieni apie kitus sužinojome 2017 metais. Buvome atviri naujoms idėjoms ir pasiūlymas, todėl užsimezgęs bendradarbiavimas išaugo iki partnerystės. Šiandien atrodo, kad kitaip ir negalėjo įvykti. Esame dvi kalbų mokyklos iš dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. Įsikūrėme tais pačiais 2015 metais. Kartu mokome 12-os užsienio kalbų, bet kiekviena mokykla atskirai siūlo kalbų, kurių nemoko kita.

 

Tiek sutapimų ir pakaktų. Tačiau mokyklas sieja ne tik išoriniai požymiai. Esame panašūs ir savo darbo stiliumi: priimame iššūkius ir imamės netradicinių įdomių sprendimų, esame lankstūs, mums svarbu mokyti efektyviai ir pasiekti apčiuopiamų rezultatų.

Manome, jog mokymui svarbu aplinka, todėl stengiamės, kad ji būtų jauki ir įkvėptų mokytis kūrybingai. Pastebėjome, jog asmeninis dėmesys kiekvienam klientui yra mūsų komandos varikliukas, vedantis mus į priekį, todėl rūpindamiesi jumis kasdien augame ir galime pasiūlyti vis daugiau kokybiškai atliekamų paslaugų!

 

Siūlydami didelę kalbų paslaugų įvairovę keliame sau tik pačius aukščiausius reikalavimus. Nuolat keliame asmenines kompetencijas kalbų vartojimo ir žinių perdavimo,metodologijos srityse. Atsižvelgdami į savo mokinių poreikius taikome jiems tinkamiausius ir efektyviausius kalbų mokymo metodus ir turinį.

KLABŲ KURSAI:

Tikslingas užsienio kalbų mokymasis – neatsiejama kiekvienos įmonės, norinčios  savo veiklą vystyti užsienyje, dalis. Siūlome kursus, kurių metu kartu sieksime naudos jūsų įmonei su dviguba verte: ar kada pagalvojote, jog darbuotojų asmeninių kompetencijų kėlimas – tai efektyvus paskatinimas, motyvuojantis siekti geresnių rezultatų įmonės veikloje?

 

Žadame abipusę naudą jums ir jūsų darbuotojams: vengdami rutinos ir paskatinti didelių įmonės tikslų savo komandos nariams pasiūlysite kvalifikaciją keliantį užsiėmimą, kurio rezultatas – motyvuoti specialistai ir tarptautinės partnerystės!

VERTIMAS IR TEKSTŲ REDAGAVIMAS:

Paklausėme savo klientų apie tai, kokie svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos jie rinktųsi vertimo partnerį. Išgirdome vieningą atsakymą – darbo greitis, lankstumas skubiais atvejais ir verčiamų tekstų įvairovė. 

 

Kaip žinia, įvairios užsienio kalbos po truputį vis keičiasi: kalbos kultūra, gramatika ir žodynas atnaujinami ir pritaikomi prie vartotojų poreikių. Šiuo atveju kalbų edukacijos įstaigos turi konkurencinį pranašumą vertimo srityje. Mūsų specialistai reguliariai atnaujina savo žinias, kad ne tik pateiktų tik pačią naujausią informaciją savo mokiniams, bet ir atliktų kokybiškiausius vertimus, kuriuos galutiniam naudojimui paruošia gimtakalbiai redaktoriai!

KALBOS KONSULTAVIMAS:

Pastebėjome, jog sparčiai besivystantys verslai ir darbo rinka padidino taisyklingos gimtosios kalbos specialistų poreikį. Šiandien kompiuterinio raštingumo žinių atnaujinimas yra kur kas labiau aptarinėjamas, bet nereikėtų pamiršti ir lingvistinio raštingumo, kuris itin prisideda prie bendro įmonės įvaizdžio rinkoje. 

 

Dėl šių priežasčių siektume tapti jūsų asmeniniu  kalbos asistentu bet kokiu dienos metu!

GRUPO nuolaidų pasiūlymai

Parašykite mums į GRUPO Facebook paskyrą ČIA

Parašykite el. paštu į grupo@speakup.lt arba grupo@siaureskryptimi.lt

Susisiekę paminėkite GRUPO nuolaidų pavadinimus ar jų kodus

Pasirūpinkite artimaisiais – pakvieskite juos mokytis kalbų kartu PIGIAU!

Užsienio kalbos pamokos mišrioje 4-5 žmonių grupėje su kitais mokiniais
NUOLAIDA kiekvienam draugui – 10%

Kodėl geriau, nors ir dviese, mokytis su kitais? Dažnai sunku peržengti komforto zonos slenkstį ir pradėti naują veiklą. Su draugu kur kas lengviau ir drąsiau! Mokymasis grupėje skatina motyvaciją tobulėti, pasivyti ar net aplenkti bendramokslius.

Užsienio kalbos pamokos vienoje uždaroje žmonių grupėje TIK jums ir jūsų draugams ar šeimos nariams
NUOLAIDA visai grupei – 10%

Pasiūlymas tinka įvairiausioms situacijoms: švedų kalbos kursai su kolegomis, anglų kalba dvyliktokų valstybiniam egzaminui, vokiečių ar norvegų kalba besiruošiančiai į kitą šalį persikraustyti šeimai. Pasirinkimas iš 12 užsienio kalbų.

Besimokantiems bet kurią pasirinktą užsienio kalbą teikiame 10% nuolaidą vertimo bei profesionalaus redagavimo paslaugoms

Dokumentų vertimas ir asmeninių poreikių tekstai – minimalaus simbolių skaičiaus nėra, priimame skubias ir vienkartines savo mokinių užklausas.

Nuolaida klientams, besimokantiems dvi ar daugiau užsienio kalbų vienu metu
Už kiekvieną papildomą užsienio kalbą – 10% nuolaida

Aukštojo mokslo įstaigose dviejų kalbų mokymasis vienu metu nėra retas reiškinys – tai statistiškai teigiamus rezultatus lemiantis mokymasis.

Pirma individuali pasirinktos užsienio kalbos įvadinė pamoka – NEMOKAMAI

Pažintinės pamokos metu aptariami jūsų gebėjimai, lūkesčiai, kalbos mokymosi metodas, turinys ir kursų intensyvumas.

Diagnostinis pasirinktos kalbos lygio testavimas – NEMOKAMAI

Priklausomai nuo kalbos ar lygio, testavimas vykdomas žodžiu arba raštu. Yra galimybė kursų pabaigoje gauti baigimą patvirtinantį sertifikatą.