Speak Up! | GRUPO Nuolaidos
kalbu, mokykla, anglu, rusu, ispanu, prancuzu, vokieciu, italu, speakup, moderni
1668
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1668,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

GRUPO – kas tai?

GRUPO – dviejų Kaune ir Vilniuje veiklą vykdančių kalbų mokyklų „Speak Up“ ir „Šiaurės kryptimi“  partneryste grįstas ryšys. Šiandienis verslo ir žmonių gyvenimas sunkiai suvokiamas be ryšių su kitomis šalimis. Tarptautiniai  daugiakultūriai santykiai bei ryšiai yra šių dienų aktualija ir realybė. Suvieniję jėgas siekiame atliepti privačių bei verslo klientų poreikius ir pasiūlyti kuo daugiau reikalingiausių kalbų paslaugų vienoje vietoje. Padėsime sutaupyti jūsų laiką ieškant kelių skirtingų kalbų paslaugas teikiančių įmonių ir užtikrinsime kokybiškai atliktą patikimų specialistų darbą.

TIK bendradarbiaudami galime pasiūlyti:

  • Ne 7, o net 12 užsienio kalbų kursų!
  • Lietuvių kalbos pamokas užsieniečiams
  • Lietuvių kalbos raštingumo kursus lietuviams
  • Vertimo žodžiu ir raštu paslaugas
  • Tekstų redagavimo paslaugas
  • Kalbų konsultacijas gyvai ir virtualiu būdu

Šiandien GRUPO siekia:

  • Pasiūlyti klientams kuo daugiau reikalingų kalbų paslaugų
  • Pasiūlyti paslaugas su specialia nuolaida ir todėl dvigubos vertės
  • Kurti vieningą kalbų mokymosi, vertėjų ir tekstų kūrėjų bendruomenę
  • Pasirūpinti savo klientais ir jų artimaisiais

„Personalizuoti pasiūlymai, kelių užsienio kalbų, grupinės draugų, šeimos narių, ar įmonės darbuotojų nuolaidos, ir ypatingas dėmesys klientui yra mūsų komandos varikliukas. Asmeninis dėmesys ir jauki mūsų mokyklų mokymosi aplinka užtikrina teigiamus mūsų klientų atsiliepimus ir rekomendacijas, todėl siekdami pasiūlyti bendrą reikalingų paslaugų paketą vienoje įmonėje nusprendėme sukurti GRUPO.“

Šiuo metu galima rinktis vienos ar daugiau kalbų pamokų:

anglų, prancūzų, rusų, švedų, norvegų, italų, vokiečių, ispanų, japonų,suomių, danų bei lietuvių kalbos

Šiuo metu vykdomi vertimai:

anglų, vokiečių, rusų, norvegų, švedų, suomių, danų kalbomis. Iš lietuvių į pasirinktą užsienio kalbą, iš pasirinktos užsienio kalbos į lietuvių ir anglų kalbas

GRUPO istorija

Kaip dvi atskiros kalbų mokyklos, „Speak Up“ bei „Šiaurės kryptimi“, sužinojome vieni apie kitus 2017 metais. Buvome atviri naujoms idėjoms ir pasiūlymas, todėl užsimezgęs bendradarbiavimas išaugo iki partnerystės. Šiandien atrodo, kad kitaip ir negalėjo įvykti. Esame dvi kalbų mokyklos iš dviejų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. Įsikūrėme tais pačiais 2015 metais. Kartu mokome 12-os užsienio kalbų, bet kiekviena mokykla atskirai siūlo kalbų, kurių nemoko kita.

 

Tiek sutapimų ir pakaktų. Tačiau mokyklas sieja ne tik išoriniai požymiai. Esame panašūs ir savo darbo stiliumi: priimame iššūkius ir imamės netradicinių įdomių sprendimų, esame lankstūs, mums svarbu mokyti efektyviai ir pasiekti apčiuopiamų rezultatų.

Manome, jog mokymui svarbu aplinka, todėl stengiamės, kad ji būtų jauki ir įkvėptų mokytis kūrybingai. Pastebėjome, jog asmeninis dėmesys kiekvienam klientui yra mūsų komandos varikliukas, vedantis mus į priekį, todėl rūpindamiesi jumis kasdien augame ir galime pasiūlyti vis daugiau kokybiškai atliekamų paslaugų!

 

Siūlydami didelę kalbų paslaugų įvairovę keliame sau tik pačius aukščiausius reikalavimus. Nuolat keliame asmenines kompetencijas kalbų vartojimo ir žinių perdavimo,metodologijos srityse. Atsižvelgdami savo mokinių poreikius taikome jiems tinkamiausius ir efektyviausius kalbų mokymo metodus ir turinį.

GRUPO nuolaidų pasiūlymai

Parašykite mums į GRUPO Facebook paskyrą ČIA

Parašykite el. paštu į grupo@speakup.lt arba grupo@siaureskryptimi.lt

Susisiekę paminėkite GRUPO nuolaidų pavadinimus ar jų kodus

Pasirūpinkite artimaisiais – pakvieskite juos mokytis kalbų kartu PIGIAU!

Užsienio kalbos pamokos mišrioje 4-5 žmonių grupėje su kitais mokiniais
NUOLAIDA kiekvienam draugui – 10%

Kodėl geriau, nors ir dviese, mokytis su kitais? Dažnai sunku peržengti komforto zonos slenkstį ir pradėti naują veiklą. Su draugu kur kas lengviau ir drąsiau! Mokymasis grupėje skatina motyvaciją tobulėti, pasivyti ar net aplenkti bendramokslius.

Užsienio kalbos pamokos vienoje uždaroje žmonių grupėje TIK jums ir jūsų draugams ar šeimos nariams
NUOLAIDA visai grupei – 10%

Pasiūlymas tinka įvairiausioms situacijoms: švedų kalbos kursai su kolegomis, anglų kalba dvyliktokų valstybiniam egzaminui, vokiečių ar norvegų kalba besiruošiančiai į kitą šalį persikraustyti šeimai. Pasirinkimas iš 12 užsienio kalbų.

Besimokantiems bet kurią pasirinktą užsienio kalbą teikiame 10% nuolaidą vertimo bei profesionalaus redagavimo paslaugoms

Dokumentų vertimas ir asmeninių poreikių tekstai – minimalaus simbolių skaičiaus nėra, priimame skubias ir vienkartines savo mokinių užklausas.

Nuolaida klientams, besimokantiems dvi ar daugiau užsienio kalbų vienu metu
Už kiekvieną papildomą užsienio kalbą – 10% nuolaida

Aukštojo mokslo įstaigose dviejų kalbų mokymasis vienu metu nėra retas reiškinys – tai statistiškai teigiamus rezultatus lemiantis mokymasis.

Pirma individuali pasirinktos užsienio kalbos įvadinė pamoka – NEMOKAMAI

Pažintinės pamokos metu aptariami jūsų gebėjimai, lūkesčiai, kalbos mokymosi metodas, turinys ir kursų intensyvumas.

Diagnostinis pasirinktos kalbos lygio testavimas – NEMOKAMAI

Priklausomai nuo kalbos ar lygio, testavimas vykdomas žodžiu arba raštu. Yra galimybė kursų pabaigoje gauti baigimą patvirtinantį sertifikatą.