Speak Up! | Apie
kalbu, mokykla, anglu, rusu, ispanu, prancuzu, vokieciu, italu, speakup, moderni
293
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-293,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Mūsų komanda

Brigita

Mokytoja ir mokyklos įkūrėja

Mokymasis turi teikti malonumą, todėl didžiausią dėmesį skiriu praktiniam mokymui. Jau po kelių pamokų pajausite, jog susikalbėti užsienio kalba nėra taip baisu ir iš karto įgausite pasitikėjimo savimi.

Monika

Mokytoja

Posakis „Kalbos išmokti niekada ne vėlu“ visada kėlė man šypseną. Tačiau, taip, nesvarbu kiek Jums metų, ar mokate pasakyti „Good evening“ ar vos ištariate „Hello“, kalba, o ypač anglų, atrakins ne vienas naudingas duris tiek profesinėje, tiek kultūrinėje sferose. Jei yra noro, jei užsibrėžtas tikslas, jei nebijote mokytis KITAIP… jaukioje „Speak Up“ mokyklos atmosferoje Jūsų visada lauks šiltas puodelis arbatos ir padėti pasiruošusi aš!

Gintarė

Mokytoja

Nors ir esu anglų kalbos mokytoja, negimiau jos mokėdama – kažkada ir pati pradėjau mokytis nuo nulio. Puikiai suprantu, kad kartais tam tikriems dalykams išmokti reikia daugiau laiko, kartais nebūna aišku net po kelių paaiškinimų. O kartais tiesiog sunku pralaužti ledus ir kalbėti, todėl esu visuomet pasiruošusi skatinti savo mokinius nebijoti kalbos, padėti ne tik išmokti žodžius ar taisykles, bet ir tikrai juos suprasti.

Anelė

Mokytoja

Mokydama aš ne tik mokau, bet ir mokausi, o tai yra didžiausia mano gyvenimo aistra.

Aušrinė

Mokytoja

Mokytis kalbą reiškia pamilti pačią kultūrą, o anglų kalba yra neatskiriama nuo dabartinio pasaulio. Kalbos neišmoksite vien iš vadovėlio, ypač svarbu yra bendravimas, kuris nuolatos keičiasi. Padėsiu jums efektyviai išmokti anglų kalbos subtilybes pagal jūsų poreikius ir norus.

Eglė

Mokytoja

Noriu būti ne tik anglų kalbos mokytoja, bet ir geru , linksmu, patikimu žmogumi, bei nuolat tobulėti kartu su savo mokiniais.

Kevyn

Mokytojas

At the beginning learning Spanish will give you the feeling that it is too hard, that your memory is the worst, the fear to look bad while trying to use it… I think that not being afraid to make a mistake is the best way to learn this language. Spain’s motto is ‘PLUS ULTRA’, it comes from Latin and it means ‘further beyond’. It has a metaphorical meaning that suggests taking risks and striving for excellence without any fear. Simply put: NEVER GIVE UP (NUNCA TE RINDAS). And I will be here to lead you ‘further beyond’.

Marina

Mokytoja

Mokyti reiškia mokytis dvigubai! Tik gaila trūksta 36 valandų paroje.

Lina

Mokytoja

For me, each student is a challenge. As Bill Nye has said, ‘everyone you will ever meet knows something you don’t.’

Edita

Mokytoja

Mokydama galiu dalintis savo entuziazmu su kitais, įkvėpti pažinti naujus dalykus, ieškoti ir atrasti. Mokydamas kitą, mokaisi, augi, tobulėji ir pats.

Raminta

Mokytoja

Mokymas man yra kaip kūryba – mokydama kitus anglų kalbos turiu būti išradinga, kad galėčiau prisitaikyti prie kiekvieno mokinio poreikių ir suteikti jam tinkamą mokymosi programą. Manau, jog mokinio ir mokytojo tarpusavio ryšys turėtų būti šiltas ir lygiavertis, nes tik tada žmogus gali jaustis atsipalaidavęs ir būtent šioje būsenoje galima laisvai mokytis, o visų svarbiausia – IŠMOKTI!

Maike

Mokytoja

I love my language. I guess that’s why I like sharing it with others. People usually think German is difficult, but when they start forming sentences, speaking… they understand that it’s full of creativity! 

Eglė

Mokytoja

Japonų kalba panaši į jūros bangavimą – ritminga, žavi ir užburianti. Ši kalba iš karto sužavėjo mane ir mokydamiesi šios kalbos sužinosite daug ne tik apie pačią kalbą, bet ir Japonijos kultūra, papročius, tradicijas.

Robertas

Mokytojas

Kalba tai įrankis, todėl reikia ne JĄ mokėti, o mokėti JA naudotis. Svarbu suprasti ir ją mėgti, o prancūzų kalba – tik pirmas žingsnis!

Brandon

Mokytojas

I enjoy helping people and it’s very rewarding to see the progress they make. I like getting to know people and sharing knowledge. I also think language connects people’s culture and history so being able to share my language goes beyond just learning new words.

Agnė

Mokytoja

Mokymasis, tai viso gyvenimo procesas. Aš kviečiu mokytis kartu, nes įgytos žinios gali atverti daug naujų galimybių. Kalbos mokymasis leidžia geriau pažinti kitas kultūras, kitų tautybių žmones, o tai priverčia pažiūrėti į gyvenimą tarsi naujomis akimis. “Learning another language is like becoming another person.” – Haruki Murakami.

Asta

Mokytoja

Manau, svarbiausia mylėti savo darbą ir žmones aplinkui – visa kita susidėlioja kaip “puzzle”.

Draugiška ir jauki aplinka

Esame nedidelė, jauki ir labai draugiška mokykla, kur gerai pažįstame ir rūpinamės kievienu savo studentu. Būtent tokioje malonioje aplinkoje, atsipalaiduosite ir ženkliai greičiau pasieksite savo užsibrėžto tikslo

Nedirbame iš vadovėlio

Nestudijuojame iš vadovėlio, neverčiame mokytis gausybės taisyklių ir neužduodame daug namų darbų. Mūsų tikslas padėti Jums išmokti ar pagerinti užsienio kalbų žinias malonioje ir draugiškoje aplinkoje

Pagal Jūsų poreikius

„Speak Up“ rengia anglų kalbos kursus suaugusiems, vaikams, moksleiviams, studentams bei įmonių darbuotojams. Atsižvelgdami į konkretaus studento poreikius bei pageidavimus

Individualios programos

Kiekvienam pritaikome ir paruošiame individualias mokymo programas. Jau po kelių pamokų, pajausite išmokę naujų žodžių bei gebėsite pritaikyti pagrindines gramatikos taisykles. Didžiausią dėmesį skiriame praktiniam ir situaciniam mokymui