Speak Up! | Apie
kalbu, mokykla, anglu, rusu, ispanu, prancuzu, vokieciu, italu, speakup, moderni
293
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-293,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2435
 

Mūsų komanda

Brigita

Mokytoja ir mokyklos įkūrėja
Flag_Great Britain

Mokymasis turi teikti malonumą, todėl didžiausią dėmesį skiriu praktiniam mokymui. Jau po kelių pamokų pajausite, jog susikalbėti užsienio kalba nėra taip baisu ir iš karto įgausite pasitikėjimo savimi.

Aušrinė

Mokytoja ir mokymų vadovė
Flag_Great Britain

Mokytis kalbą reiškia pamilti pačią kultūrą, o anglų kalba yra neatskiriama nuo dabartinio pasaulio. Kalbos neišmoksite vien iš vadovėlio, ypač svarbu yra bendravimas, kuris nuolatos keičiasi. Padėsiu jums efektyviai išmokti anglų kalbos subtilybes pagal jūsų poreikius ir norus.

Lina

Mokytoja ir verslo klientų koordinatorė
Flag_Great Britain

For me, each student is a challenge. As Bill Nye has said, ‘everyone you will ever meet knows something you don’t.’

Anelė

Mokytoja ir mentorė
Flag_Great Britain

Mokydama aš ne tik mokau, bet ir mokausi, o tai yra didžiausia mano gyvenimo aistra.

Milda

Mokytoja
Flag_Great Britain

Penkis metus gyvenau Anglijoje, tačiau niekada nemaniau, jog mano patirtis gali padėti kitiems. Viskas pasikeitė, kai tapau mokytoja! Man beprotiškai patinka mano darbas: su mokiniais dalinuosi ne tik savo žiniomis, bet ir meile fotografijai, istorijai, psichologijai, maistui ir vyno kultūrai!

Kevyn

Mokytojas
Flag_Spain

At the beginning learning Spanish will give you the feeling that it is too hard, that your memory is the worst, the fear to look bad while trying to use it… I think that not being afraid to make a mistake is the best way to learn this language. Spain’s motto is ‘PLUS ULTRA’, it comes from Latin and it means ‘further beyond’. It has a metaphorical meaning that suggests taking risks and striving for excellence without any fear. Simply put: NEVER GIVE UP (NUNCA TE RINDAS). And I will be here to lead you ‘further beyond’.

Marina

Mokytoja
Flag_Russia

Mokyti reiškia mokytis dvigubai! Tik gaila trūksta 36 valandų paroje.

Vaida

Mokytoja ir mentorė
Flag_Great Britain

Language learning for me has always been an exciting experience unlocking the culture and allowing me to enjoy it. Enjoy learning, learn doing what you love and you will learn a language  in no time without even noticing it.

Raminta

Mokytoja
Flag_Great Britain

Mokymas man yra kaip kūryba – mokydama kitus anglų kalbos turiu būti išradinga, kad galėčiau prisitaikyti prie kiekvieno mokinio poreikių ir suteikti jam tinkamą mokymosi programą. Manau, jog mokinio ir mokytojo tarpusavio ryšys turėtų būti šiltas ir lygiavertis, nes tik tada žmogus gali jaustis atsipalaidavęs ir būtent šioje būsenoje galima laisvai mokytis, o visų svarbiausia – IŠMOKTI!

Maike

Mokytoja
Flag_Germany

I love my language. I guess that’s why I like sharing it with others. People usually think German is difficult, but when they start forming sentences, speaking… they understand that it’s full of creativity! 

Eglė

Mokytoja
Flag_Japan

Japonų kalba panaši į jūros bangavimą – ritminga, žavi ir užburianti. Ši kalba iš karto sužavėjo mane ir mokydamiesi šios kalbos sužinosite daug ne tik apie pačią kalbą, bet ir Japonijos kultūra, papročius, tradicijas.

Robertas

Mokytojas
Flag_France

Kalba tai įrankis, todėl reikia ne JĄ mokėti, o mokėti JA naudotis. Svarbu suprasti ir ją mėgti, o prancūzų kalba – tik pirmas žingsnis!

Monika

Mokytoja
Flag_Great Britain

Kalba kur kas daugiau nei žodžiai ar sakinių struktūra – tai istorija, žmonės bei jų kultūra. Padėti pažinti kalbą kitiems yra iššūkis, tačiau kartu tai malonumas, bei savęs tobulinimas.

Asta

Mokytoja
Flag_Great Britain

Manau, svarbiausia mylėti savo darbą ir žmones aplinkui – visa kita susidėlioja kaip “puzzle”.

Edita

Mokytoja
Flag_Great Britain

Mokydama galiu dalintis savo entuziazmu su kitais, įkvėpti pažinti naujus dalykus, ieškoti ir atrasti. Mokydamas kitą, mokaisi, augi, tobulėji ir pats.

Gintarė

Mokytoja
Flag_Great Britain

Daugelis žmonių, pradėdami mokytis naują kalbą bijo suklysti, vengia kalbėti, kad tik nepadarytų kokios nors klaidos. Tačiau visi, net ir anglų kalbos mokytojai, kažkada pradėjo nuo nulio ir pamažu tobulino savo įgūdžius. Esu be galo laiminga, jog galiu būti tas žmogus, kuris padeda kitiems žengti mažus (o kartais net ir labai didelius) žingsnius anglų kalbos kelyje.

Daumantė

Mokytoja
Flag_Great Britain

Kuo daugiau mokomės, tuo labiau tobulėjame. Tačiau tuo pačiu suprantame, kad mokslo kelias ilgas. Todėl turime nenuleisti rankų ir judėti į priekį. Tobulėkime kartu!

Mantas

Vertėjas
Flag_Great Britain

Nuo vaikystės domėjausi įvairiausiomis temomis, todėl mokykloje, rinkdamasis ateities kryptį, ieškojau tokios srities, kurioje tektų nuolat skaityti ir domėtis įvairiais dalykais. Vertimas būtent tokia sritis. Čia niekada negali nustoti tobulėti, nes niekada nežinai, kokį tekstą arba kokioje konferencijoje ar susitikime teks versti rytoj.

Amun

Mokytojas
Flag_Germany

I started connecting with languages as a bilingual child raising up in Germany.  I  found it fascinating how I could manage to switch instantly from two language that are so different to each other  I now speak 6 languages (two of which I teach – German and Italian) and understand, how learning any new language can improve self-confidence, creativity and intercultural understanding.

Beatričė

Mokytoja
Flag_Great Britain

Ne visada lengva rasti aiškų atsakymą į klausimą KODĖL, nes dažnai jausmas yra geriausių gyvenimo projektų akstinas. Bet galbūt formaliame pokalbyje neužtenka veiksmo pateisinti jausmu. Šiandien man atrodo, kad labai svarbu dalintis. Dalintis tuo, ką jau turi sukaupęs, o mokymas- vienas kilniausių ir prasmingiausių būdų tai padaryti. Ir smagiausia, kad mokydamas, daug mokaisi ir pats. Ir daugiausiai išmoksti – apie tai, kas yra žmogus.

Anna

Mokytoja
Flag_Great Britain

What I love most about teaching is the opportunity it gives you to be creative, meet new people, and broaden your horizons entirely. It is the small successes your students have that continue to motivate you so strongly to keep going and to eventually get your student to their individual ultimate goal. I like to think of English as a creative art class, the more you learn, the better the things you can create!

Eglė

Mokytoja
Flag_Great Britain

Vienas iš sunkiausių darbų — tai darbas su žmonėmis. Tačiau jis labai įdomus ir įkvepiantis, nes kiekvienas žmogus yra unikalus ir įdomus. Malonu stebėti, kaip mokiniai tobulėja. Tu jiems suteiki žinių, o jie tau gerų emocijų ir motyvacijos mokyti.

Dominykas

Mokytojas
Flag_Great Britain

Konfucijus sakė: „Pasakyk man ir aš pamiršiu, parodyk man ir aš prisiminsiu, įtrauk mane ir aš suprasiu.“ Mokydamas anglų kalbos įtraukiu savo mokinius į kalbėjimą, rašymą, klausymą, stengdamasis akcentuoti pamokos temą. Vengiu bereikšmio „kalimo“, nes tai – laiko gaišimas.

Yegor

Mokytojas
Flag_Great Britain

Being a tutor is a wonderful opportunity to share my knowledge with people. Every time I have a lesson with my students, I get amazing emotions from communicating with different and interesting people. As for me, teaching is a great way to cheer up.

Edgaras

Mokytojas
Flag_Great Britain

Vienas dažniausiai girdimų argumentų, kodėl vengiame tobulėti mokytis naujų dalykų, yra laiko stoka. Tačiau jei galime tas keletą valandų per savaitę skirti ne serialui, o investuoti į save – tai atsipirks su kaupu.

Monika

Mokytoja
Flag_Great Britain

Posakis „Kalbos išmokti niekada ne vėlu“ visada kėlė man šypseną. Tačiau, taip, nesvarbu kiek Jums metų, ar mokate pasakyti „Good evening“ ar vos ištariate „Hello“, kalba, o ypač anglų, atrakins ne vienas naudingas duris tiek profesinėje, tiek kultūrinėje sferose. Jei yra noro, jei užsibrėžtas tikslas, jei nebijote mokytis KITAIP… jaukioje „Speak Up“ mokyklos atmosferoje Jūsų visada lauks šiltas puodelis arbatos ir padėti pasiruošusi aš!

Gintarė

Mokytoja
Flag_Great Britain

Nors ir esu anglų kalbos mokytoja, negimiau jos mokėdama – kažkada ir pati pradėjau mokytis nuo nulio. Puikiai suprantu, kad kartais tam tikriems dalykams išmokti reikia daugiau laiko, kartais nebūna aišku net po kelių paaiškinimų. O kartais tiesiog sunku pralaužti ledus ir kalbėti, todėl esu visuomet pasiruošusi skatinti savo mokinius nebijoti kalbos, padėti ne tik išmokti žodžius ar taisykles, bet ir tikrai juos suprasti.

Jesús

Mokytojas
Flag_Spain

Ready to learn the second largest spoken language? OK, here is the first lesson: “¡Vale, no pasa nada!” which could be translated as “OK, everything is fine!” I’ll try my best to help you learn, not only our language but also our way of life, as it is known that Spanish people are easy going and always happy, so what could be better than bringing energy, good mood and happiness to your life while learning a beautiful language?

Eglė

Mokytoja ir personalo vadovė
Flag_Great Britain

Noriu būti ne tik anglų kalbos mokytoja, bet ir geru , linksmu, patikimu žmogumi, bei nuolat tobulėti kartu su savo mokiniais.

Draugiška ir jauki aplinka

Esame nedidelė, jauki ir labai draugiška mokykla, kur gerai pažįstame ir rūpinamės kievienu savo studentu. Būtent tokioje malonioje aplinkoje, atsipalaiduosite ir ženkliai greičiau pasieksite savo užsibrėžto tikslo

Nedirbame iš vadovėlio

Nestudijuojame iš vadovėlio, neverčiame mokytis gausybės taisyklių ir neužduodame daug namų darbų. Mūsų tikslas padėti Jums išmokti ar pagerinti užsienio kalbų žinias malonioje ir draugiškoje aplinkoje

Pagal Jūsų poreikius

„Speak Up“ rengia anglų kalbos kursus suaugusiems, vaikams, moksleiviams, studentams bei įmonių darbuotojams. Atsižvelgdami į konkretaus studento poreikius bei pageidavimus

Individualios programos

Kiekvienam pritaikome ir paruošiame individualias mokymo programas. Jau po kelių pamokų, pajausite išmokę naujų žodžių bei gebėsite pritaikyti pagrindines gramatikos taisykles. Didžiausią dėmesį skiriame praktiniam ir situaciniam mokymui